YAZICI VE BİLGİSAYAR TAMİR BAKIM HİZMETLERİ

Uzman kadromuz ile 7/24 yerinde servis hizmeti. Yazıcılarda değişen parçalara 1 YIL garanti süresi. Bakım ve onarım gören cihazlarınızın tekrar sorun çıkardığı taktirde yerinde ücretsiz servis hizmeti. Arıza çıkartan yazıcı ve bilgisayarlarınıza ücretsiz arıza tespit olanağı.

YAZICI VE BİLGİSAYAR SATIŞI

Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışma ortam ve kapasitelerinizin uygunluğuna göre doğru ve yerinde cihaz seçimleri ile her zaman müşterilerimizin avantajlarını kapsayan yazıcı ve bilgisayarı tedarik edebilme kolaylığını sunmaktayız.

YAZICI VE BİLGİSAYAR YEDEK PARÇA SATIŞI

Yazıcı ve bilgisayarlarınızın arızalı yada değişmesi gereken parçalarını en kısa sürede tedarik edebilme imkanı ve tüm yazıcılarda değişen parçalara 1 YIL garanti süresi.

KARTUŞ DOLUM HİZMETLERİ

Profosyonel kartuş dolum personeli ve son sistem dolum cihazlarımız ile her marka kartuşlarinizin hiçbir zarar görmeden doldurulup test çıktısı ve son kontrollerinin yapılması ardından koruyucu aparat ve kutulu ambalajı yapıldıktan sonra tarafınıza teslim edilmesi. İsteğe göre muadil ve orijinal kartuş satış hizmeti sunmaktayız.

TONER DOLUM HİZMETLERİ

1. kalite sarf malzemeler dahilinde tonerlerinizin dolumu yapılarak test çıktısı ve son kontrolleri yapılıp korumalı ve kutulu ambalajı ile tarafınıza teslim edilmesi.İstege göre muadil ve orijinal toner satıs hizmeti sunmaktayız.

HAKKIMIZDA

Kurumsal teknoloji hizmetlerimizinde, müşterilerine çok yönlü hizmet sunan ÇLB BİLİŞİM, müşteri odaklı yaklaşımı ve çağdaş bir yönetim anlayışı ile bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlardan olmayı kendıne hedeflemiş bir şirket yapısı olusturulmustur.
ÇLB BİLİŞİM olarak müşterilerle uzun vadeli ilişki kurmak, bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunmak öncelikli hedefimizdir.


VİZYON

Bilişim sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel ürünleri hedef müşteri grubumuza sunmak. Müşteri ve çalışan değerimizi en üst düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir.


MİSYON

Tüm ÇLB BİLİŞİM çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerimizinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.


HEDEFİMİZ

Uzman kadromuzla Kocaeli bölgesinde iki yıl içinde sektörümüzde lider firma olmaktır.

NEDEN ÇLB?


Uzun süredir birlikte çalışan ekibimiz ile biz sizin çözüm ortağınız olmaya hazırız. Siz kaliteli bir hizmete hazır mısınız?
Bize Ulaşın

0262 260 00 12Copyright 2010 ÇLB Bilişim Hizmetleri